Solucan kompostu kapları ile kompost elde etmek hem sizin için hem de çocuklarınız için çok eğlenceli ve doğaya faydalı bir deneyim olacaktır.

Solucan Kompostu Kapları

Worm Cafe

Worm Cafe®, mutfak ve bahçe atıklarınızı solucanlarla geri dönüştürmeniz için özel olarak üretilmiştir. Elde edeceğiniz kıymetli toprağı ve kompost suyunu saksılarınızda kullanabilir ve organik bahçecilik yapabilirsiniz. Worm Cafe® kaplarının kurulumu çok kolaydır ve hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanılabilir. Geri dönüştürülebilir ve UV korumalı plastikten üretilmiştir.

Kurulmuş Ölçüler
UxDxY 57x39x75cm

Fiyat > 280TL (kdv dahil, depo teslim fiyatıdır)
Fiyat > 300TL (kdv dahil, kapıya teslim fiyatıdır)

Can-O-Worms

Can-O-Worms® mutfak ve bahçe atıklarınızı solucanlarla geri dönüştürmeniz için özel olarak üretilmiştir. Elde edeceğiniz kıymetli toprağı ve kompost suyunu saksılarınızda kullanabilir ve organik bahçecilik yapabilirsiniz. Can-O-Worms® kaplarının kurulumu çok kolaydır ve hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanılabilir. Geri dönüştürülebilir ve UV korumalı plastikten üretilmiştir.

Kurulmuş Ölçüler
UxDxY 57x51x65cm

Fiyat > 270TL (kdv dahil, depo teslim fiyatıdır)
Fiyat > 290TL (kdv dahil, kapıya teslim fiyatıdır)


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/ecotec.com.tr/httpdocs/application/views/helpers/PageCategory.php on line 8