Solucan kompostu yapımında kullanacağınız yardımcı malzemeler, kompostlaştırma hızının artmasına ve kompostun daha kaliteli olmasına olanak verir.

Solucan Kompostu Yardımcı Malzemeleri

Worm Blanket

Solucan örtüleri, nefes alabilen 100% doğal liflerden ve nemi korumak için en uygun kalınlıkta üretilmiştir. Solucanlar ışığı sevmediklerinden bu örtüler onları ışıktan korur aynı zamanda nefes almalarına imkan verir. Örtülerde, dikişli tutma yeri mevcuttur. Çevreye zarar vermeden toprakta çözünebilir liflerden ve solucan kompostu kaplarını tam örtecek şekilde üretilmiştir.

Ölçüler
Yuvarlak örtü: Çap 47cm
Dikdörtgen örtü: 53X33cm

Fiyat > 35TL (kdv dahil, depo teslim fiyatıdır)
Fiyat > 40TL (kdv dahil, kapıya teslim fiyatıdır)

Worm Farm & Compost Conditioner

Worm Farm & Compost Conditioner, malzeme içerisindeki asiditenin nötralize edilmesine ve pH seviyesinin dengelenmesine yardımcı olur. Bunun sonucu olarak solucanlar daha fazla yemek atığını hızlı bir şekilde sindirebilirler. Tamamen doğal minerallerin karışımından üretilmiş olan bu karışım aynı zamanda kötü kokuların azalmasını ve zararlı böceklerin etrafı sarmasını da önler.

Ölçüler
Ağırlık 850gr
Yükseklik 230mm, Çap 70mm

Fiyat > 35TL (kdv dahil, depo teslim fiyatıdır)
Fiyat > 40TL (kdv dahil, kapıya teslim fiyatıdır)


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/ecotec.com.tr/httpdocs/application/views/helpers/PageCategory.php on line 8