Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakma hedefiyle, iş süreçlerinde sürdürülebilir uygulamalara yönelen kurumlara çözümler sunmak için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

İhtiyaçlarımızdan fazlasını bilinçsizce tüketerek, doğal kaynaklarımızı yeri doldurulamayacak şekilde yok etmekte ve doğayı kirletmekteyiz. Tüketimlerimizi azaltmak, yeniden kullanmak ve geri dönüştürmek, kısacası sürdürülebilir yaşam bilincimizi geliştirmek zorundayız. Aksi takdirde İnsan ırkının hayatta kalabilmesi için gerekli olan, içinde bulunduğumuz ekosistem yok olacak.

Ecotec, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakma hedefiyle iş süreçlerinde sürdürülebilir uygulamalara yönelen kurumlara çözümler sunmak üzere çalışmalarına başlamıştır. Bu çözümler, atığın azaltılması ile geri dönüşümün çoğaltılması alanlarındaki planlamaları ve uygulamaları kapsamaktadır.

Kurumsal ve bireysel olarak yapabileceğimiz katkılar küçük olarak gözükebilir ancak bu çabaların çok önemli olduğunu ve çevre ile ilgili konuların yarına değil bugüne, başkalarına değil kendimize ait esaslar olduğunu her zaman hatırlamalıyız.

Aynı zamanda farklı sektörlerdeki müşterilerine, yemek ve diğer organik atıkların geri dönüştürülmesi (kompostlaştırılması) ve bundan kıymetli toprak (kompost) elde edilmesi konularında birçok alternatif sunmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Konut Alanları

Oteller ve
Yemek Sektörü

Eğitim Kurumları

Üretim Tesisleri

Ofis Alanları

Mimarlar ve
İnşaat Sektörü


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/ecotec.com.tr/httpdocs/application/views/helpers/PageCategory.php on line 8